Система обліку для роботи на ринку електроенергії

АСКОЕ “ЕнергоЦентр” ™ є багатомодульним комплексом. Така організація системи робить її більш простою і гнучкої у використанні як в великих розподілених середовищах, так і в одного користувача версіях, а також дозволяє швидко і з мінімальними технічними витратами розширювати її функціональні можливості в залежності від побажань користувачів.

Ви можете використовувати для своїх завдань будь-яку кількість модулів

Завдання “Тільки читання даних” (мінімальний набір) – вичитування даних приладів обліку і збереження отриманої інформації в СУБД для можливості подальшої обробки іншими системами обробки даних (АСУ підприємства), ініціатор отримання даних є зовнішня система, яка отримує інформацію безпосередньо з СУБД.

СУБД – ядро довідкової системи, підтримується PostgreSQL, MS SQL, ORACLE

Модуль “Конфігуратор” – дозволяє задати конфігурацію системи (довідкова інформація про облік, планувальник опитування і тд)

Модуль “Опитувач” – дозволяє опитувати прилади обліку згідно заданої довідкової інформації і розкладом, як в ручному, так і в автоматичному вигляді. Реалізовано як у вигляді служби, так і у вигляді виконуваного файлу. 

Завдання “Опитати і передати дані третім особам” – вичитування даних приладів обліку, збереження їх в СУБД, формування даних і передача іншим програмним комплексам.

Модуль “Мейл сервер” – дозволяє формувати як в ручному, так і в автоматичному вигляді файли будь-яких заданих форматів для передачі по обраному каналу зв’язку (ФТП, ел. Пошта, УППД), реалізований як у вигляді служби, так і у вигляді виконуваного файлу.

Завдання “Аналіз даних” – модулі дозволяють аналізувати отримані дані, формувати загальні балансові звіти і тд.
    
Модуль “АРМ Оператора” – дозволяє переглядати оперативну і статистичну інформацію як по точці обліку, так і по групах, як в текстовому так і в графічному вигляді.

Модуль “Генератор Звітів” – дозволяє створювати звіти будь-якої складності на базі MS Excel або OpenOffice 

Модуль “Ручне введення” – дозволяє вносити дані по вузлах обліку, до яких немає можливості організувати доступ в цей момент

Модуль “Мнемосхема” – дозволяє відображати дані у вигляді заданих графічних схем для оперативного контролю даних з сигналізацією контролю.

Допоміжні модулі – для обслуговування системи
  
Модуль “Резервна копія БД” – дозволяє створювати резервні копії СУБД як в ручному, так і в автоматичному вигляді

Модуль “Інформація про ключі захисту” – дозволяє працювати з ключем захисту (перегляд інформації, оновлення ключа)